Çelik ürünler her zaman teknolojik düzeyde görülmektedir. Çelik teknolojisini kullanan inşaat firması olarak sizleri birinci sınıf ev sahibi yapmaktayız. Nerede olursanız olun sizde bizlerin hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çelik konstrüksiyondan ürettiğimiz bir ev tipide villalardır. Eğer villa sahibi olmak istiyorsanız sizde betondan ve ya hazır betondan yapıtlar inşa ettirmenize gerek yoktur. Çünkü betondan inşa edilen yapıtlar depremlerde, kazalarda hasar görebiliyor. Daha da önemlisi evlerin yıkılması gerçekleşebiliyor. Fakat çelikten üretilen villalarda böyle bir sorun yaşanmamaktadır. Bunun sebebi de çelik malzemesinin betona oranıyla beş kat daha hafif olmasından kaynaklanmaktadır.

Bunların dışında da avantajları bulunmaktadır. kısaca madde, madde belirtmek gerekirse, yıldırma karşı dayanıklı, zamana karşı hassas üretimli, ve hata payı en alt seviyede yer alan, çevreci olarak tekrar çeliğin kullanılabilmesi, hızlı montaj edilişi, fiyatının uygun ve ekonomik oluşu, çelik yapıların hafiften oluşması, galvaniz malzemeden olması, kaliteyi aratmaması, bu tür çelik konstrüksiyon villa türlerinin ömrünün uzun olması, altyapının sağlamlığı, FUGA çeliğinin kullanılması, tasarımını sizler yapmanız, Dünya standartlarında fabrikasyon ürünü olarak hata yapılmanın az olması, elektrik, mekanik tesisat kullanımlarında fayda sağlanması olarak değişiklik göstermektedir. Yukarıda anlatılan tüm maddeler çeliğin avantajları ve inşaat firmamızın gerekli şekilde teknolojiyi size sunmasıdır. Bunların dışında birçok olumlu faaliyet göstermektedir.

Sizde bunları göz önün alarak inşaat firmamızdan çelik konstrüksiyon villa talebinde bulunabilirsiniz. Villa konusunda uzman ekiplerimiz, mimarlarımız hem fiziksel hem de zihinsel olarak titizlikler ile çalışmalar yapmaktadır. Sizlerin tek yapması gereken çelik villa konusunda bize başvurarak rahat etmektir. Evimin büyüklüğü ne kadar olacak? Ne kadar maliyet ödemem gerekir? Konstrüksiyon ürünün kalitesi ne kadar uzun sürektedir? Gibi sorular kafanıza takılıyorsa sizde inşaat firmamızın uzman ekipleri ile gerekli iletişimleri kurabilirsiniz. çelik konstrüksiyon villa detaylarını siz değerli müşterilerimiz web sitemizden gerekli şekilde bakarak yeni villa sahibi olabilirsiniz. Böylelikle beton villaların çeliğe göre dezavantajlarını görebilirsiniz. Beton kullanımları günümüzde pek kullanılmamaya başlanmıştır. Bu nedenle sizde hem teknolojiye uyum sağlamak için hem de çok daha fazla rahat etmek istorsanız çelik konstrüksiyon villa ürünlerimizi seçebilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon villalar hızı ve depreme dayanıklığı nedeniyle günümüzde rağbet gören bir yapı sistemidir.
Aşağıda çelik konstrüksiyon villalara sahip olmanız için sıralanmış nedenler bulunmaktadır.
• Montajı hızlıdır. Çok kısa sürede inşaat tamamlanır.
• Alıcıya, sabit fiyat garantisi sağlar.
• İşçiliğin büyük bölümü fabrikada yapıldığından hata payı minimum düzeydedir.
• Depreme dayanıklıdır. Çelik konstrüksiyon villalar hafiflikleri sayesinde betonarme yapılara göre çok daha az miktarda deprem yüküne maruz kalırlar.
• Çelik; yapıya etkiyen deprem yüklerini büyük ölçüde absorbe ederek oluşabilecek hasarları minimuma indirmekte, esnek davranışıyla deprem etkilerini azaltmaktadır.
• Konstrüksiyon, galvaniz kaplı olduğundan paslanmaz.
• Subasman haricinde betona ihtiyaç duymadığı için kış sezonunda inşaat imkanı sağlar.
• Kişiye özel tasarlanan projeler rahatlıkla uygulanabilir.
• Yapı; sağlam ve uzun ömürlüdür.
• Tek katlı, dubleks, kapalı garajlı, verandalı, istediğiniz ölçülerde hayallerinizdeki tasarımlara olanak tanır.
• Isı ve ses yalıtımı mükemmeldir.

insaat
1