İnsanlar belirli yerlerden belirli yerlere gitmek için bazen değişiklik isterler. Fakat ne kadar değişiklik isterlerse istesinler temiz, kullanışlı, uzun ömürlü, sağlıklı, her şeye karşı dayanıklı evler yaptırmak ister. Sizde bunları göz önüne alarak inşaat firmamızın sunduğu çelik konstrüksiyon ev hizmetinden yararlanabilirsiniz. çelik konstrüksiyon demek estetik çelik malzemeyle yapılış ev demek anlamına gelmektedir. Birçok kişi inşaat sektöründe bu tip yapıları tercih ederek rahat etmektedir. Sizde bu kişilerin arasına girerek çok daha fazla rahat edebilirsiniz. Böylelikle istenilen kalıcılığa ulaşmış olabilirsiniz.

Çelik evlerin bir diğer özellikleri de depreme karşı kesinlikle birinci ve ya ikinci sınıf deprem bölgelerinde olsanız bile dayanıklılık göstermektedir. Çevreci olması da ayrı bir özellik katmaktadır. Hem sizlere katkı sağlar. Hem de etrafa yarar sağlamaktadır. Çünkü çelik ürünleri Dünya’da %100 geri dönüşümlü ürünler olarak bilinmektedir. Sizde inşaat firmamıza başvurarak bu hizmetleri en iyi şekilde rahatlıkla alabilirsiniz.

En önemlisi bu ürünler her zaman uygun maliyetlerde müşterilere sunulmaktadır. Çelik konstrüksiyon ev ile ilgili nereye yaptırırsanız yaptırın diğer müşteriler ile aynı hizmeti alabilirsiniz. Üstelik bu hizmeti hemen, hemen Türkiye’nin her bir yerine vermekteyiz. Sizlerin bu konuda tek yapması gereken bizlere başvurmaktır. Dilerseniz uzman ekiplerimiz sizlerin arazi ölçümlerini yaparak istenilen fiyatları sizlere sunmaktadır. Sitemizde bulunan konstrüksiyon ev ürünlerini beğenmezseniz kafanızda tasarladığınız ve ya hayal ettiğiniz ev tipini uzman ekiplerimize dilek olarak bildirebilirsiniz.

Çelik zaten teknolojik düzeyde bir üründür. Bunun yanı sıra montajda her zaman teknolojik yöntemleri kullanarak çabukluk sağlamaktayız. Kısacası her alanda diğer inşaat firmalarından üstünlük göstermekteyiz. Aynı zamanda müşteriye samimi bir yaklaşım ile yaklaşarak birinci sınıf müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Ürünler söküldüğünde bile dayanıklılık göstererek tekrar kullanımlar amaçlanmaktadır.İnşaat firmamız çelik konstrüksiyon ev konusunda sürekli olarak gelişme gösterdiğinden dolayı birçok ev sahibi olmak isteyen kişileri çelik ev sahibi yapmıştır. Bizlere ulaşmanız için uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çelik taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çelik yüksek mukavemeti hafifliği ve sağlamlığı sayesinde depreme karşı en dayanıklı inşaat malzemesidir. Ülkemizin deprem bölgesinde olduğunu düşünürsek çelik yapıların giderek artacağını tahmin edebiliriz.

Çelik yapılar betonarme yapılara göre 5 kat daha hafiftir ve buda binaya gelen deprem yükünün 5 kat azaldığı anlamına gelmektedir.Çelik yapılar çevrecidir ve tekrar kullanılmaya uygundur.

Çelik tamamen endüstriyel bir ürün olup belirlenen özelliklerde üretilmektedir.Galvaniz kaplı çelik kullanıldığında korozyona karşı direnci yüksektir ve paslanma yapmaz.

Asia prefabrik olarak çeliğin bütün özelliklerini kullanarak size kaliteli, güvenilir, çevreci,sağlam çelik yapılar sunmaktayız.

maxresdefault
celik-konstruksiyon-konutlar (1)