Şantiyelertde, fabriklarda, işyerlerin başlıca yapılıarında kullanılan atölye, ambar, depo, hangar amaçlı yapılarda kullanılır. Yapısal olarakta çelik sistemden üretilir.
Çelik depolar, hangarlar, atölyeler, ambarlar daha büyük açıklıktaki orta ve büyük ölçekli sanayi ve ticaret şantiyelerine çelik yapılar yapılmaktadır. Ofislerin oldugu bölümlerde ise hizmet ve showroom olarakta yapılar yapılmaktadır. Bunlar ise hangar, depo, atölye gibi çelik yapılarımız bulınmaktadır. Tüm çelik yapı sistemlerinde oldugu gibi çelik sistemler hızlı olarak yapılabiliyor ve sökülüp tekrardan monte edilebiliyor.
Bu sistem ise çelik yapıların vidalama sistemlerinin yapılmasından kaynaklanıyor. Çelik deponun, hangarın, atölyenin, ambarların yani şantiye çelik yapıların duvarları genellikle natural galvanizli saç, boyalı saç, sandaviç panelle yapılmakla birlikte pekçok duvar ve cephe kaplanmasıda uygulanıyor.

İnşaat sektörü her geçen gün daha fazla geliştiği için insanların tercihleri de değişmektedir ve istekler sürekli olarak artmaktadır. Bu nedenle birçok kişi iş amaçlı kullanımlarında çelik yerler tercih etmektedir. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlar çeliğin daha hızlı bir şekilde tasarlanıp kullanıcılara sunulması, çevrenin daha az kirlenmesi, fazla araç ve gereçlerin kullanılmaması, istenilen sonuçlara ulaşmak, sıcaklığı ve ya soğukluğu gerekli şekilde içeride tutabilmek, yüksekliklerin bazen uzatılabilmesi, sökülüp takıldığında malzemelerin ziyan olmaması, paslanmaz, çürümeyen yani uzun süreli kullanımlar amaçlanması, depremlerde, yıldırım düşmelerinde zor şartlara düşmemek ve buna benzer gibi nedenler olarak bilinmektedir. Sizde bunları göz önüne alarak inşaat firmamızdançelik hangar ve depo talep edebilirsiniz.

Dış katmanlarından iç katmanlarına kadar en iyi şekilde yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Çeliğin ve tasarımların fabrikada yapıldığı için hatalara fazla rastlanmamaktadır. Depoları bu şekilde talep ederseniz ürünleriniz çok daha fazla uzun saklayabilirsiniz ve gerekli yardımları teknolojiden sağlamış olabilirsiniz. Çelik hangar ve depoözelliklerine bakacak olursak depremlere ve ya bu gibi zor şartlara dayanıklılık gösterir. Yılın her günü bu hizmeti kısa sürede alabilirsiniz.

En, boy gibi uzunlukları siz belirleyebilirsiniz. AISI, ASTM, ISO, DIN, TSE standartlarına uygunluk gösterdiği için Dünya çapında önemli hizmet vermekteyiz. Kırsal kesim, uzun alan, kısa alan, merkezi, alan, çarpık yerler ayırt etmeden bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Kısacası inşaat firması olarak sizlere birinci sınıf hizmet sağlamaktayız. Sizde inşaat firmamızın bu hizmetinden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Aynı zamanda korumalı sistemlere sahip olduğu için kullandığımız tüm çelik ürünleri kalitelidir.

En önemlisi duvarlın beton olmayışı kontrollerde işe yarar. Gerekli yapı kontrolü yapıldığında daha rahat şekilde belirtmeler ve raporlar yapabilirsiniz. Çelik hangar ve depo konusunda en etili sonuçları almak istiyorsanız bizlerden talep etmeniz yeterlidir. Tüm bunları ele alacak olursak deponuzun ve hangarınızın temelini sizler belirlemektesiniz. Taşıma kolaylığı olduğu için her zaman fayda sağlayabilirsiniz. Çift taraflı kullanımlarda yapabilirsiniz. Böylelikle yeni alanları hızlı bir şekilde sağlatmış olabilirsiniz.

22_Eralp_Demir_Dograma
celik-Konstruksiyon-isleri3